+90 262 324 19 79
+90 216 228 34 84
+90 212 952 55 00

Arşivler: Our Service

Multimedia IPTV

ALCAD IPTV çözümü, dünyanın her yerinden binlerce misafirin deneyimi ile zenginleştirilmiş, 15.000’den fazla otel odası / konutta kullanılan bir teknolojidir..

Merkezi TV Yayın

Günümüzün modern ve yüksek katlı binalarında yada antenlerin görüntü kirliliği yarattığı konsept projelerde merkezi tv yayın sistemleri kullanılmaktadır. Uydu yayınlarının.

Bina Otomasyon & Akıllı Ev

Günümüzün modern yapılarında konvansiyonel elektrik tesisatları gelişen teknoloji karşısında kullanıcı beklentileri karşılamakta yetersiz kalmaktadır. Arzu edilen enerji verimliliği, fonksiyonellik ve.

IP İnterkom

IP Interkom Çözümleri IP interkom sistemleri network alt yapısı kullanan ileri teknoloji bina iletişim sistemdir. Tek bir daireden sınırsız daireye.

Hemşire Çağrı

ALCAD ACCURO %100 IP Tabanlı Hemşire Çağrı ve Güvenlik Platformu ACCURO, ALCAD tarafından geliştirilen odadan hemşireye basit bir çağrı sisteminin.

Kamera

Video gözetim sistemleri, işletmenizi ve yaşam alanlarını hırsızlık, izinsiz giriş, yangın, sel veya hırsızlıktan koruyabilir. Sistemleri değerlendirmeden önce, ne tür.

Yangın Algılama

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada.

Acil Anons & Seslendirme

Acil anons ve seslendirme sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda yapıların tahliyesi için kullanılırlar. Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu.

Geçiş Kontrol

Geçiş kontrol sistemleri, modern binalarda giriş ve çıkışların denetimli ve izlenebilir olarak yapılması, kilit altında tutulması gereken yerler için anahtar.

Hırsız Alarm

Güvenlik amaçlı alarm sistemleri, ev ve iş yerlerimizi hırsızlardan ve yabancı kişilerden korunmamızı sağlayan elektronik haber alma ve uyarı sistemleridir..