+90 262 324 19 79
+90 216 228 34 84
+90 212 952 55 00

Hemşire Çağrı

ALCAD ACCURO
%100 IP Tabanlı
Hemşire Çağrı ve Güvenlik Platformu

ACCURO, ALCAD tarafından geliştirilen odadan hemşireye basit bir çağrı sisteminin ötesine geçen haberleşme ve güvenlik platformudur. Uyarı ve alarm yönetimini gerçekleştiren güçlü yapısı ile % 100 IP tabanlı Hemşire Çağrı Sistemi ve aynı zamanda bir güvenlik platformudur.

ALCAD ACCURO, hastanın deneyimini geliştirmenize ve sağlık uzmanlarının işini kolaylaştırmanıza olanak tanır. Günlük ihtiyaçları sürekli gelişen ve adaptasyon gerektiren her türlü hastaneye, kliniğe uyarlanabilir. Böylelikle daha az karmaşık ve daha düzenli bir çalışma ortamı yaratmayı mümkün kılar.

IP teknolojisine sahip olması, diğer IP sistemleriyle kolaylıkla entegre olmasını sağlar. İster yeni ister tesislerde önceden mevcut olsun, herhangi bir veri ağı üzerinden etkileşime girebildiğinden, daha fazla güvenilirlik ve çok yönlülük sağlar.

Mimarisi modülerdir, bu nedenle ihtiyaç duyulan kurulumlarda modüller platforma kolayca eklenebilir.

Merkezi Yönetim & Kolay Entegrasyon

Hemşire çağrı sistemi ACCURO’nun kalbidir ve erişim kontrolünü sürdürmek, hasta odalarından acil durum çağrılarını yönetmek veya banyolardan yada uyarlanmış soyunma odalarından gelen alarmları almak da mümkündür.

ACCUROviewer ve ACCUROmanager yazılımları, kurulum gerektirmeyen Web teknolojisine dayalı yönetim ve kontrol paketleridir, böylece kurulum gerektirmez, uyumsuzlukları önler ve sistemin geleceğini garanti eder.

Uzaktan erişim olanaklarına sahip yerel sunucuya dayalı bir sistemdir. Yedekli sunucu kullanımı sağlayabilen sistem, veri güvenirliğini artırma konusunda çözümler de sunmaktadır.

SIP (Session Initiation Protocol) desteği sayesinde bu teknolojiye sahip 3. parti ürünler ile birlikte çalışabilir aynı zamanda Ethernet arayüzleri üzerinden, POE ve GPON ağlara entegre olabilir.

ACCUROviewer yazılımı hastaların sağlık personeli tarafından izlenmesinden ve yönetilmesinden sorumludur. Diğer özelliklerinin yanı sıra, izlenebilirliği sayesinde hasta izleme ve iş yükü yönetimi hakkında raporlar / istatistikler elde etmek mümkündür (RFID okuyucuları dahil ise sağlık personelini belirleme).

ACCUROmanager yazılımı sistemin teknik ekip tarafından bakımı ve yönetimi için, örneğin XML dosyaları aracılığıyla hastane yönetim sistemleriyle bağlantısına, sistemin tüm öğelerinin analizine, hataların özelleştirilebilir bildirimine vb. İzin veren bir araçtır.

ACCUROmanager yazılımı sistemin teknik ekip tarafından bakımı ve yönetimi için, örneğin XML dosyaları aracılığıyla hastane yönetim sistemleriyle bağlantısına, sistemin tüm öğelerinin analizine, hataların özelleştirilebilir bildirimine vb. İzin veren bir araçtır.

ALCAD Hemşire Çağrı

İndir

ALCAD Huzurevi Çağrı

İndir