+90 262 324 19 79
+90 216 228 34 84
+90 212 952 55 00

Çözüm Ortakları

 Günümüzün hızla gelişen teknolojisi ve iş modellerine firmamızın adapte olmasını ve gelişimini sürdürmesine destek veren, işimizin her aşamasında birlikte yol aldığımız her biri sektöründe lider iş ve çözüm ortaklarımız…

 

 

 

ALCAD Electronics

İspanya’nın Irun kentindeki modern fabrikasında Avrupa kalitesi ve mühendisliği ile tasarım ve üretim yapan ALCAD, 30 yılı aşkın tecrübesi ile faliyette olduğu sektörlere yön veren güçlü yazılım ve donanım üreticisi firmadır. detaySAT 14 yılı aşkın süredir ALCAD iş ortağıdır.

TV Yayını Dağıtım Sistemleri
IP TV Sistemleri
Fiber Altyapılı TV Yayını Dağıtım Sistemleri
Hemşire Çağrı Sistemleri
İnterkom Sistemleri

 

DIGITURK

Ülkemizin lider dijital platformu DIGITURK ile toplu konutlara veya toplu yayın izleme ihtiyacı olan kurumsal müşterilerimize kaliteli yayın içeriği sunuyoruz. DIGITURK platformunda bulunan özel içerikli kanalları kablolu tv yayın merkezlerinde çözerek kullanıcılara sunuyoruz. Bu sayede hem ekonomik hemde evlerinde bulunan tüm prizlerde ilave ücret ödemeden zengin yayın içeriği kullanıcılara ulaşıyor.

INTERRA

Bina otomasyon alanında, deneyimli Ar&Ge ekipleriyle hem yazılım hem donanım geliştiren bir firmadır. Her Interra ürünü eşsiz olması için tasarlanmıştır. Ürün gamında yer alan ürünlerin hiç biri sıradan değildir. Detaylarında onu eşsiz yapacak özellikler barındırmaktadır. INTERRA distiribitorü ve sistem entegratörü olan firmamız bina otomasyon sistemlerini sizlerle buluşturuyor…

HIKVISION

Dünyanın önde gelen video güvenlik ürünleri tedarikçisidir. 2015 yılı sonu itibariyle Hikvision, 7.181 mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibine sahipti ve sektörün en büyüğüdür. Firmamız markanın kayıtlı yetkili satıcısı ve sistem entegratörüdür.