+90 262 324 19 79
+90 216 228 34 84
+90 212 952 55 00

Hırsız Alarm

Güvenlik amaçlı alarm sistemleri, ev ve iş yerlerimizi hırsızlardan ve yabancı kişilerden korunmamızı sağlayan elektronik haber alma ve uyarı sistemleridir. Alarm sistemleri öncelikli amacı, kötü niyetli kişilerin yapacağı hırsızlık veya buna benzer olaylara caydırıcı bir ortam oluşturmasıdır. Yapılan araştırmalara göre 10 hırsızdan 9 u alarm sistemi bulunan yerlere girmemeyi tercih etmektedir. 

Bir alarm sistemi bu kazanımın yanında, ek donanımların ilavesi ile yangın algılama, gaz kaçağı, su baskını, bölge ve sınır ihlali veya buna benzer konularında da kullanıcılara erken uyarı sunarak can ve mal güvenliği sağlamaktadır.

Alarm sistemlerinin Alarm Haber Alma Merkezlerine bağlanması da mümkündür. Bu merkezlere olası durumların 7 gün 24 saat izlenmesi ve gerektiği durumlarda kolluk güçlerinin veya sizin haber almanız sağlanarak olaya erken müdahale sağlanmaktadır.

Günümüzün gelişmiş Hırsız Alarm Sistemleri, Mobil uygulamalar üzerinden evinizi / işyerinizi dünyanın neresinde olursanız olun takip edebilir. Olumsuz durumlarda anlık bildirimler almanız sağlanmaktadır.

Su basma dedektörü, PIR dedektörü, Manyetik Kontak, Duman dedektörü, panik butonu, Isı dedektörü, Doğal Gaz dedektörü veya buna benzer uç birim cihazları hırsız alarm sistemine entegre edilebilmektedir.

Ayrıca her geçen gün yaygınlaşan akıllı ev ve bina otomasyon sistemleri ile entegre edilebilir.