+90 262 324 19 79
+90 216 228 34 84
+90 212 952 55 00

Multimedia IPTV

ALCAD IPTV çözümü, dünyanın her yerinden binlerce misafirin deneyimi ile zenginleştirilmiş, 15.000’den fazla otel odası / konutta kullanılan bir teknolojidir. ALCAD Kullanıcı deneyimlerinin ötesine geçerek beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Bu yükümlülük, her kalış süresini mutlu bir şekilde tekrar edeceği bir deneyim olarak hatırlayacak kullanıcı deneyimi ile birlikte, her işletmeyi mükemmelliğe ulaştıracaktır. En zorlu otel, hastane, rezidans ve sağlık merkezlerinin yanı sıra her türlü binaların beklentilerini de aşacak olan ALCAD IPTV sisteminin yeni sürümlerini geliştirdi ve geliştirilmeye devam ediliyor…

% 100 IP Tabanlı
İş Modelinize En Uygun
Gelişmiş Multimedia IPTV Çözümü

ALCAD IPTV çözümü otellerin, hastanelerin veya binaların mevcut yerel IP ağı (LAN) üzerinden TV, video, müzik ve verilerin dağıtımına dayanmaktadır.

IPTV (Internet Protocol TeleVision), IP Protokolü üzerinden veri ağları aracılığıyla TV ve video dağıtım sistemleri için kullanılan addır. IPTV sistemi, TV dağıtımı için standart bir koaksiyel kablo ağı bulunmayan binalarda TV sinyalini dağıtmanın veya kullanıcılara özelleştirilmiş, katma değerli hizmetler sunmanın alternatif bir yoludur.

IPTV teknolojisi, yüksek kaliteli bir TV hizmetine izin verir ve bunun da ötesinde, video, ses ve veri hizmetlerinin tek bir altyapı üzerinden birleştirilmesine olanak tanır. Bu teknoloji, IP ağı üzerinden paketlenen ve dağıtılan MPEG tabanlı bir ses ve video kodlamasından oluşur. İçerikler, içeriği son kullanıcıya gösterecek olan IPTV alıcısına IP ağı üzerinden taşınır ve dağıtılır.

ALCAD IPTV Sistemi, TV, video ve müzik gibi hizmetlerin yanı sıra haber, bilgilendirme, otel bilgileri gibi diğer büyük katma değerli hizmetlere erişim sağlamanın yanı sıra, hizmetlerini her bir müşterisi için özelleştirebilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek kalite TV yayının yanında,
Misafirin odaya girişinden itibaren geldiği ülkeye ait dil ile hoşgeldin mesajı tv açıldığında sunulur. Odadan çıkış işlemlerini ve hizmet ücretleri ekranda listenebilir. Oda misafirinin ana diline göre listede bulunan o dile ait TV kanalları liste başına gelir.  TV üzerinden Restaurantan odaya sipariş verilebilir. Otel ve otelin bulunduğu bölge ile ilgili bilgileri TV üzerinden sunulabilir. Otel tanıtım kanalı eklenebilir. vb..

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin…

Sektörde kendini kanıtlamış uzun ömürlü ve kalite ürünler ve bu ürünler ile sorunsuz çalışan yazılımlar ile hazırlanan bu özel çözümler size en iyi son kullanıcı deneyimini sunmak için hazırlanmıştır ve halen geliştirilmektedir.

Referanslar ve daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin

IPTV sistemin ihtiyacı olan network gereksinimlerini karşılayacak bir sisteminiz olması gerekmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçerek sisteminiz hakkında bilgi vererek destek isteyiniz. 

ALCAD IPTV Katalog

İndir